En Lüks Tatil Turları
29 Temmuz 2018
admin
Paylaş

En Lüks Tatil Turları

Tatil turlarının seçiminde herkesin tercihi bütçeye ve isteklere en uygun imkânlarda tatil yapabilmektir. Hem bol aktivite yaparak, hem dinlenerek, hem de gidilen yerlerin özel yemeklerini tadarak çok keyifli bir tatil geçirmek herkesin rüyasıdır.

 Avustralya ve Yeni Zelanda Turu

5 yıldızlı otellerde yapılacak bu lüks tur gezisi 2 yetişkin 1 oda ücreti toplam 13.600 $. Bu büyük tur 15 gece, 16 gündüz sürmektedir. İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan hareket edilerek ilk olarak Doha’ya iniş yapılacaktır. Oradan Sydney’e geçiş yapılmaktadır. Sırasıyla Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Queestown, Milford Sound, Fiordland, Auckland, Waitomo, Rotorua, Hobbiton görülecektir.

 San Francisco, Las Vegas ve Los Angeles Turu

3 yıldızlı otellerde konaklama olacak şekilde düzenlenen bu turda 2 kişilik toplam ödenecek para 13.400 tl’ dir. İstanabul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden San Francisco’ya yolculuk başlıyor. 8 gece 9 gündüz sürecek tatil maceranızda sizi pek çok aktivite beklemektedir. Las Vegas ve Los Angeles’ta etkinlikler büyük bir hızla devam edecektir.

 Transsibirya Ekspresi ile Efsane Yolculuk

2 kişilik kompartımanda 2 kişilik toplam ücreti 12.300 € olan 14 gece 15 gündüz sürecek bu muhteşem turda pek çok güzel etkinlik de olacaktır. İstanbul Atatürk Havalimanı’ ndan Ulan Bator’ a hareket edilecektir. Sırasıyla Moğol Alpleri, Göktürk Yazıtları, Tonyukuk Abidesi, Ulan Ude, Irkutsk, Baykal Gölü, Krasnoyarsk, Novosibirsk, Yekaterinburg, Kazan, Moskova görüldükten sonra son olarak İstanbul’ a dönüş saklanılacaktır.

 Peru Bolivya Turu

1. sınıf otellerde 2 kişilik toplam ücret 8.700 € olan bu tur 12 gece 13 gündüz sürmektedir. Paris, Lima, Paracas, Cusco, Machu Picchu, Puno, Lake Titicaca, La Paz’ da pek çok etkinlik olacaktır. Kültür turu, lezzetli yemekler ve dinlenebileceğiniz bu muhteşem tatilde çok keyifli vakit geçireceksiniz.

 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Şaşırtıcı
  • Güzel
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • İlginç