Fifa 2019 Ne Zaman Çıkıcak ?
12 Temmuz 2018
admin
Paylaş

Fifa 2019 her oyun severin merakla beklediği bir oyun ve işte bu makalemizde onla ilgili olan her şeyi detaylı bir şekilde inleceleyeceğiz.

Fifa 2019 EA Sports‘un klasik oyunlarından birisi ve artık bir klasik haline dönüşen Eylül ayında yayınlamayı devam ettireceğini ve Fifa 19 oyununu da Eylül ayında yayımlayacağını biliyoruz.Peki 28 Eylül 2019 ayında çıkacak bu yepyeni oyunu kimler oynayacak ve oynamaya değer bir oyun olacak mı ? İşte merak konusu olan şey tabi ki de bu.

Fifa 2019 da Nasıl Yenilikler Var ?

Daha şimdiden futbol dünyası Cristiano Ronaldo ‘ nun Juventus’ a olan transferi yüzünden alt üst olmuş durumda ve bunlardan en fazla zarar gören şirketlerin başında EA Sports geliyor çünkü bütün hikaye tanıtımlarını ve karakterlerini Real Madrid forması giyen bir Cristiano Ronaldo üzerinden yapan Fifa 2019 artık oyuncunun Juventus forması giymesi yüzünden her şeyi değiştirmek zorunda kaldı. Yeniliklerden en büyüğü olan Alex Hunter ‘ ın hikayesi yanında Kim Hunter ‘ın da olması tabi ki de. İşte Kim Hunter hikayesinde geçen Cristiano Ronaldo malesef Real Madrid forması giymiyor ve işte tam da bu yüzden bütün oyun baştan aşağı tekrar yapılmak zorunda kalındı.

Kick Off Modu Nedir ?

Yeni Özelliklerden birisi olan Kick Off modu ise arkadaşlarınız ile oynayabilecek ve Rank sistemi ile de takip edebileceksiniz.Tabi ki Fifa 2019 Real Player Motion kullanmakta yani bu demek oluyor ki oynayacağınız her futbolcu gerçek anlamda görüp tanıyabileceğiniz bir şekilde dijital ortama aktarılmış.

 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Şaşırtıcı
  • Güzel
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • İlginç