Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?
8 Temmuz 2018
admin
Paylaş

Tüm dünyada en fazla izlenen dizi ünvanına sahip olan Game Of Thrones son sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.Bu kadar büyük bir yapımın final sezonunu bekleyenler ise milyonlarca kişiden oluşmakta.2018’in Temmuz ayında çekimleri biten final sezonu ne zaman yayımlanacak ? HBO ‘nun açıkladığı kesin bilgilere göre final sezonu yani 8. Sezon 2019’un ilk ayında yayımlanacak. Bu demek oluyor ki her birimiz 2019 yılına muhteşem bir dizinin umarız çok etkileyici bir final sezonuyla giriş yaparız.

Game Of Thrones 8. Sezon Nereden Yayınlanacak ?

Şimdiden akıllarda ki soru tabi ki son sezonu nereden izleyebileceğiz Game Of Thrones’in ülkemizde ki telif hakkı sahibi BEIN grubu yani bu demek oluyor ki  8. sezonu oradan takip edip ve izleyebileceğiz.Artık bu epik dizinin son sezonu yaklaştıkça beklentiler yükselmekte ve bütün dizinin yıldızları duygusal paylaşımlar yaptıklar için her birimiz de içten içe hüzünleniyoruz. Maisie Williams‘ın İnstagram üzerinden yaptığı son paylaşımda herkesin favorisi olan Arya Stark karakterine vedası gözleri doldurdu.

Son Sezonda Kimler Ölecek ?

Artık dizi yaklaştıkça herkesin aklında olan soru ise bu finalde kimlere veda edeceğimiz, bilindiği üzere bir kaç sezondur sızıntılar devam ettiği için HBO her final sahnesi için birden fazla farklı çekimler yaptı ve işte bu şekilde herkesin emeğine saygısızlık eden bu sızıntılarında önüne geçildi. Kimler ölecek sorusu şu an akıllarda ki en önemli soru gibi gözükse de her sezonunda bir kaç başrole veda etmemiz bu sezon da bizlere ipuçları veriyor tabi ki de.BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Şaşırtıcı
  • Güzel
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • İlginç