The Punisher İzlenlenmeli Mi ?
11 Temmuz 2018
admin
Paylaş

Bir Netflix dizisi olan The Punisher her ne kadar bir Marvel klasiği olsa da bu yeni proje de çok güzel işlenmiş ve kamera karşısına hazırlanmış. Marvel severlerin bilmesi gereken bazı şeyler var, her ne kadar bir Marvel projesi de olsa The Punisher neredeyse bir DC Comics’in kahramanları kadar kara bir süper kahraman ve hayatını sadece ona yanlış yapanlardan intikam almak için kullanıyor.

The Punisher Konusu Nedir ?

Eski bir asker olan Frank Castle ailesini cinayete kaybetmiş durumda, İşte bu yüzden bir intikam yoluna giriyor ve ailesini öldüren herkesi öldürerek hayatının son amacını gerçekleştiriyor.İşte dizimiz burada başlıyor ve Frank Castle ‘ı intikamını tamamlamış ve boş bir hayat yaşarken görüyoruz, ama geçmiş tam anlamıyla yok olmuş değil ve eskiden gelen o duyguları yavaş yavaş tekrar yaşamaya başlıyor.The Punisher intikam severler için tam da doğru dizi olsa gerek ama bu güzel dizi sadece bunlardan oluşmuyor.İçerisinde romantizm,aksiyon,macera, gerilim bulunan The Punisher kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi olarak duruyor.

The Punisher 2.Sezon Ne Zaman Gelecek?

Bu süper dizinin 1.Sezonunu tamamladıktan sonra akla gelen ilk soru tabi ki 2. Sezon hakkında oluyor.Netflix tutan dizileri her zaman uzatmasıyla bilinen bir kurum ve o yüzden eminiz ki The Punisher da uzayacak ve bizi mutlu etmeye devam edecek. 2.Sezonun ne zaman çıkacağı kesin bir şekilde kararlaştırılmış değil ama 2019 yılında olabileceği kulislerde konuşulmakta.

The Punisher Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor ?

Jon Bernthal- Frank Castle

Ebon Moss-Bachrach- David Lieberman

Ben Barnes- Billy Russo

Amber Rose Revah- Dinah Madani

Deborah Ann Woll – Karen PageBU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Şaşırtıcı
  • Güzel
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • İlginç