Yaz Tatilinde Vizyone Girecek Filmler
4 Temmuz 2018
admin
Paylaş

2018 Yaz sezonunun beyaz perdesinde gösterilecek filmleri içeren bu yazımızda geçen yaz sezonunda da vizyona giren filmler yer alıyor. Bunun yanında yerli- yabancı karışık olmak üzere yine çok renkli, yepyeni bir film yelpazesi sinemaseverlere sunuluyor.

Yeniden Vizyona Girecek Olan Filmler

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filmi 2018 ocak ayında vizyona girmişti ancak 2018 yaz sezonunda 27 Temmuz tarihinde yeniden vizyona girecek filmler listesinin başında yer alıyor.

Deliha 2 filmi serisinin devamı niteliğinde bir film ve Ocak 2018 de vizyona giren bir komedi filmiydi; 6 Temmuz 2018 tarihinde yeniden vizyona girmeye hazırlanıyor.

Yeniden vizyona girecek bir diğer film ise Kasım 2017 tarihinde vizyona giren, çok ses getiren bir diğer yapım Aile Arasında. Hatırı sayılır bir hasılat yapan Aile Arasında Ağustos 2018 tarihinde yeniden vizyonda yerini alacak.

2018 Yaz Sezonunda Yeni Filmler

İnanılmaz Aile 2, serisinin devamı niteliğinde bir film ve 22 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda yerini alacak. Dünyayı kurtarmayı amaç edinmiş bir ailenin yaşadıklarını anlatan animasyon filminin ilki seneler önce yayınlanmış, büyük beğeni toplamıştı.

Ant-Man ve Wasp

Ant-Man ve Wasp filmi Marvel yapım şirketine ait bir film ve hayali karakterlerin  iş birliğini konu ediniyor; geçmişteki sırları çözmeyi amaçlayan konusuyla Marvel severlerin beğenisine sunulacak.

The Predator

Aksiyon ve bilimkurgu türlerine örnek gösterilebilecek The Predator 14 Eylül 2018 tarihinde vizyonda yerini alacak. Bu film de seri niteliği taşıyan bir yapıt olduğu için izlemeyi düşünenlerin önceki filmlere de bakması tavsiye ediliyor.

Kapalak Kız

13 Temmuz 2018 tarihinde yerli filmlerimizden bir tanesi olarak beyaz perdede yerini alacak olan Kapalak Kızın hikayesi, yaşanmış bir olaydan esinlenmiştir. Tecavüz, aşk ve korkuyu harmanlayan bu filmin yönetmen koltuğunda ise Ramazan Özer oturuyor.BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Şaşırtıcı
  • Güzel
  • Üzücü
  • Kızdırıcı
  • Gereksiz
  • İlginç